acil kombi servisi

Acil kombi servisi

 Kombi Servisi kombinizin daha verimli çalışabilmesi için; kombi bakımı yaptırmanız gerekmektedir. Kombi bakımı yaptırmamanız durumunda ilerleyen süreçlerde kombi arıza durumu ile karşılaşabilirsiniz. Bakımı yaptırılmayan kombilerin verimi düşmekte , daha fazla doğalgaz harcaması yapmaktadır. Ekonominiz için ve kombinizde meydana gelebilecek arızaları önceden ortadan kaldırmak için kombi bakımı yaptırınız. İstanbul Kombi bakımı İstanbul Kombi arıza için arayın hızlı bir şekilde adresinize gelelim. İstanbul kombi bakımı – kombi arıza onarımı konusunda 13 yıllık tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.Kombi Su akitiyor yada kombi sıcak su vermiyor ise acil kombi servisi olarak  Kombiniz isterseniz demirdöküm olsun, isterseniz eca ya da baymak olsun fark etmez her marka kombi ve klima  için bakım, montaj ve arıza onarım ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz. Şişli kombi servisi ve buderus kombi servisi olmamızın yanısıra Tesisat temizliği ve petek temizliği kampanyaları için Lütfen 0 533 417 41 98 nolu telefondan bilgi ve randevu alınız

Acil Kombi servisi;

Kombi Yetkili servis lerinin fiyat politikasından bıktınız mı..?

Acil Kombi Servisi olarak İstanbul Avrupa yakasina hizmet vermekteyiz. ilkelerimiz, siz saygı deger musterilerimize en hızlı, guvenilir ve garantili bir kombi servis hizmeti sunmaktır.

Biliyoruz ki, memnuniyetiniz, bir sonraki musterimizin adresi olacaktır.

Bizi tercih ettiğiniz icin tesekkur ederiz…

Dikkat : Cihazınızın yıllık bakımını periyodik olarak yaptırmadığınız taktirde cihazınız;kombi ses yapiyor peteklerin altları soğuk kalır kombi sıcak su vermiyor ise daha fazla yakıt harcayarak sonuçları faturanıza yansıyacaktır.

Lutfen cihazınızın uzun omurlu; ve sağlıklı calisabilmesi icin bakımını ihmal etmeyiniz

acil kombi servis 0.533 417 41 98

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acil Servis AL